top of page

Co klient potrzebuje, czego klient szuka?

Trafiony projekt, profesjonalna realizacja ze strony stolarza oraz dostępny produkt. Te hasła przekładają się na sukces każdej realizacji. Proste brzmienie nie jest wcale tak oczywistym do wykonania. Szczególnie dziś, w dobie po-pandemicznych efektów jakimi jest między innymi trudna dostępność wielu produktów. Jak sobie z tym radzić i jak nie popaść we frustrację wykończenia, która z powodu siły wyższej nie może być zrealizowana?


 

Efekty. To one tworzą zadowolenie z naszej pracy i to one powinny być punktem, do którego dążymy, w każdej branży. Do zadowolenia z efektu pracy nad projektem wykończeniowym prowadzi długa i kręta droga. Produkcja mebli pod wymiar to żmudna ale i szalenie fascynująca praca, o czym opowiada Robert Kardasiewicz, współpracujący z nami twórca - stolarz.Pandemia zmieniła światowy rynek pod wieloma względami. Łatwo dostępne produkty, których obecność ,,na stanie" była oczywista, dziś stwarza wielokrotnie problemy. Nie mówimy już tylko o elementarnych dodatkach, drobnych wykończeniach, ale pełnowymiarowych podstawach produktowych, których dostawa w wielu firmach opóźnia się już od wielu miesięcy. Dlaczego o tym piszemy? Etap projektowy to etap kluczowy do wspomnianego zadowolenia z efektu pracy.


Łatwo jest znaleźć wymarzoną realizacje w sieci, pokazać ją architektowi wykonawczemu, ale pojawiają się problemy kiedy dochodzi do realizacji i zamawiania towarów. Spotykamy się każdego dnia z problemami powstałymi przez nierzetelne zbadanie rynku, weryfikację dostępnych produktów, możliwości realizacyjne. Często takie błędy naprawiamy.


Po co jednak tracić czas, nerwy i fundusze by coś naprawić, skoro możemy się do tego lepiej przygotować? W salonie DLH czekają na Ciebie doświadczeni specjaliści ale przede wszystkim produkty, które nie zawodzą. Produkty, których jakości możesz być pewien już na etapie marzeń o finalnym wyglądzie wnętrza.


Masz już wybrany projekt? Wiesz czego oczekujesz w nowej garderobie, spiżarni lub kuchni? Poświęć chwilę na pyszną kawę w naszym towarzystwie. Opowiemy Ci, które marzenia spełnimy od ręki, a na które będziesz musiał chwilkę zaczekać.


Szukasz inspiracji? W naszym salonie rodzą się również wyjątkowe koncepcje i aranżacje nawet jeśli przekraczając nasz próg, jeszcze nie wiesz czego potrzebujesz :)


Dzisiejszym wpisem zapraszamy Cię na kawę, która rozbudza twórczą kreatywność!
Comments


bottom of page