top of page

Jesień w stylu Old City!

Jesień coraz bliżej? W naszych aranżacjach już tak :) Przedstawiamy Wam dziś koncepcję #OldCity czyli ciepłe barwy, stonowane detale, naturalne materiały.


 

Lokalne drewno (także bielone) pojawia się obok mocniejszych akcentów barwnych w naturalnych tonacjach. Wszystko uzupełnione jest o rysunki betonu, kamienia, a także dekory metaliczne. Koncepcja Pfleiderer z palety Mood Stories wpisuje się idealnie nie tylko w trendy dekoratorskie na nadchodzącą jesień ale są również ponadczasowe i bardzo trwałe.

Wysokie mieszkania o dużych oknach są dobrze oświetlone, stanowią też doskonałą scenerię do aranżacyjnych popisów. To wszystko stoi u źródeł nastroju Modern Old City.


Odważne rozwiązania wnętrzarskie i kompozycje dekorów łączą przeszłość z teraźniejszością zapewniając efekt świeżości, fantazji, kreatywności.
Na powyższych przykładach widzimy wnętrza ciepłe, niezobowiązujące, swobodnie aranżowane. Mile widziany jest eklektyzm, np. nowoczesna geometria z klimatami vintage czy industrial. W zestawieniach dekorów wzory naturalnego, lokalnego drewna pojawiają się obok mocniejszych akcentów barwnych w naturalnych tonacjach. Doskonałe uzupełnienie stanowi beton, kamień (np. piaskowiec) i lakierowany metal – najczęściej czarny, dzięki czemu wystrój jest bardziej charakterystyczny i dynamiczny.

Lokalne drewno (także bielone) pojawia się obok mocniejszych akcentów barwnych w naturalnych tonacjach. Wszystko wzbogacone jest o rysunki betonu, kamienia, a także dekory metaliczne. Ciemne dekory uni dopełniają całość, tworząc aranżację opierającą się na łagodnych kontrastach – energetyczną, a zarazem przytulną.

Mieszkania w kamienicy mają charakterystyczny urok i stanowią niewyczerpane źródło inspiracji. W odnawianych współcześnie lokalach popisowo zestawia się klasyczne akcenty z nowoczesnym designem. Do konwencji pasują wzory różnorodnych gatunków drewna (sosna, świerk, dąb, jesion) o średnim i jasnym wybarwieniu, a także drewno bielone. Wszystko zaś uzupełnione jest o rysunki betonu, kamienia (np. piaskowca) i lastryka, a także lakierowany metal, czarną stal oraz mosiądz.Commentaires


bottom of page