top of page

Okiem eksperta: Styl glamour

Styl #glamour jest jednym z najpopularniejszych w aranżacjach wnętrz. Pełen szyku, elegancji i blasku. Jak stworzyć przestrzeń, która będzie ponadczasowa, z zachowaniem elementów charakterystycznych dla tego stylu? Zapraszamy do kompaktowego przewodnika wnętrza w stylu glamour okiem naszego eksperta Romy Elsner.

 

GENEZA STYLU


Słowo "glamour" oznacza czar, urok, blask, splendor, przepych, jednak tłumaczenie nie oddaje w pełni tego określenia. Śmiało można powiedzieć, że jest to zarówno nazwa stylu, jak również idei. Bardzo ważny jest tutaj ogólny efekt, budzący fascynację bogactwem, przyciągający uwagę ekstrawagancją, ale także nieco tajemniczy, odrealniony, inny niż otaczająca rzeczywistość.
PŁYTY MEBLOWE MOOD STORIES PFLEIDERER - GLAMOUR


Paleta kolorystyczna tego stylu w gamie Mood Stories opiera się na czerni, graficie, ciemnych zieleniach, srebrzystych odcieniach szarości. Takie barwy dają przestrzeń dla wyobraźni przy wyborze dodatków. Miękkich tkanin, stolików o łagodnych kształtach czy wyrafinowanych sof.

EKSPERT REKOMENDUJE:

WIĘCEJ O MOODZIE W STYLU GLAMORU ZNAJDZIESZ W FILMIE:
Roma Elsner - Od 14 lat związana z branżą Home Decor. Pełniła rolę managera takich marek jak Alessi, Kartell, Studio Forma 96, współpracowała z najlepszymi pracowniami architektonicznymi na rynku polskim. W studiu Melon Blanc zapewnia wsparcie dla architektów na każdym etapie pracy, realizuje szkolenia dla działów handlowych w obszarze współpracy z architektami oraz planuje strategiczne działania sprzedażowe i promocyjne.

Comments


bottom of page