top of page

Okiem eksperta: Styl modern

Ciepłe, niezobowiązujące wnętrze. Naturalne, lokalne drewno i akcenty koloru.

Kreatywne połączenie klasyki ze stylistyką vintage i nowoczesnością, inspirowane modnymi mieszkaniami w kamienicach. Wnętrza są ciepłe, niezobowiązujące, swobodnie aranżowane.


 
W stylu modernistycznym główną rolę odgrywa ożywcza energia i eklektyzm. Odważne rozwiązania wnętrzarskie i kompozycje dekorów w kreatywny sposób łączą przeszłość z teraźniejszością. Zapewniają efekt świeżości, wyrażając fantazję projektową i twórcze podejście do życia.


Precyzyjnie dobrane płyty meblowe pomogą nam osiągnąć zamierzony efekt, który będzie cieszył zarówno wyglądem jak i trwałością na lata.Lokalne drewno (także bielone) pojawia się obok mocniejszych akcentów barwnych w naturalnych tonacjach. Wszystko uzupełnione jest o rysunki betonu, kamienia, a także dekory metaliczne. Wysokie mieszkania o dużych oknach są dobrze oświetlone, stanowią też doskonałą scenerię do aranżacyjnych popisów. To wszystko stoi u źródeł nastroju Modern Old City. Odważne rozwiązania wnętrzarskie i kompozycje dekorów łączą przeszłość z teraźniejszością, zapewniają efekt świeżości, fantazji, kreatywności.
Na szczególną rolę zasługuje również najnowsza kolekcja #Modern marki MILOO Home. Wnętrza są ciepłe, niezobowiązujące, swobodnie aranżowane. Mile widziany jest eklektyzm, np. nowoczesna geometria z klimatami vintage czy industrial. W zestawieniach dekorów wzory naturalnego, lokalnego drewna pojawiają się obok mocniejszych akcentów barwnych w naturalnych tonacjach. Doskonałe uzupełnienie stanowi beton, kamień (np. piaskowiec) i lakierowany metal – najczęściej czarny, dzięki czemu wystrój jest bardziej charakterystyczny i dynamiczny.

Autor zdjęć aranżacyjnych: Szczepański Studio

Comentarios


bottom of page