top of page

Weekendowe Metamorfozy by Krzysztof Miruć

Prawie każdy z nas lubi niespodzianki. Prowadzący HGTV Krzysztof Miruć razem z bohaterami programu przygotowywał w minionym czasie niezwykły prezent dla ich najbliższych, a wszystko to zostało uwiecznione w programie ,,Weekendowa Metamorfoza", w którym wspólnie z naszym partnerem Pfleiderer Polska mogliśmy uczestniczyć.


 

Wiele osób latami patrzy z niechęcią na swoją mało funkcjonalną kuchnię lub przestarzały wystrój w salonie. Po cichu marzą o metamorfozie, ale nie mają odwagi, pomysłu lub możliwości, żeby się za nią zabrać. Na szczęście ktoś inny bierze sprawy w swoje ręce.


Program „Weekendowa metamorfoza” pokazuje, że zgrany zespół to podstawa. W końcu niełatwo zrobić całkowity remont pokoju czy kuchni zaledwie w dwa dni! Przedstawiamy poniżej wybrane realizacje, które mamy nadzieję zainspirują do zmian również naszych czytelników.


OAZA SPOKOJU DLA ENERGICZNEGO NASTOLATKA


Gdy rodzice po weekendowym wypadzie nie mogą poznać swojego domu, to zwykle wina… ich dzieci, albo dzieci i ich przyjaciół. Tym razem nastąpiła zamiana ról i to w spektakularnej formie.
Mała przestrzeń to nie lada wyzwanie. Do tego dołóżmy jeszcze trudne oczekiwania nastolatka - miejsce na naukę, wypoczynek, własne sprawy, a przy tym wygoda i spójna aranżacja względem stylu życia. Funkcjonalność i ponadczasowość, które nie znudzą się szybko to kluczowe elementy definiujące projekt VIII odcinka programu.


W projekcie zostały zastosowane płyty meblowe z kolekcji MOOD Stories Pfleiderer Polska w odcieniu szarości i grafitu, uzupełnione metalowymi uchwytami dodającymi charakteru.


Odcinek obejrzysz tutaj >>>PRZYTULNIE I Z KLASĄ


W odcinku VII programu "Wekendowej metamorfozy" Krzysztof Miruć przygotował wielką niespodziankę dla 22-letniej Julki, która do tej pory nie miała okazji cieszyć się własną, prywatną przestrzenią domu.
Biele, beże i naturalne materiały. Gra świateł w akompaniamencie klasycznych luster tworzą przestrzeń stworzoną do wypoczynku. Sypialniane łóżko jak i klasyczne biuro w żaden sposób nie kanibalizują swoich zastosowań w jednej przestrzeni.


Zastosowany kaszmirowy odcień ze stylu Elegant Rich płyt meblowych Pfleiderer Polska z kolekcji MOOD Stories znajdziesz w naszym salonie oraz showroomie online.


Odcinek obejrzysz tutaj >>>

KOLOR Z PAZUREM W STYLU COLOR BURSTTo był remont jak w amerykańskim filmie. Żywe i czyste barwy. Odważne wnętrza zbudowane na żywych kolorach. Artystyczna fantazja widoczna w wystroju wymaga stonowanego, przemyślanego towarzystwa, które zapewniają dobrane dekory. Widoczne na przedstawionej metamorfozie pochodzą z kolekcji MOOD Stories Pfleiderer Polska, ze stylu Color Burst.


Odcinek obejrzysz tutaj >>>Po więcej inspiracji zapraszamy również na stronę Pfleiderer >>>コメント


bottom of page