top of page

Wnętrze ma znaczenie

Pintarest jest niezliczoną kopalnią wiedzy na temat inspiracji wnętrzarskich. Współpraca z architektami pokazuje nam, że ponad połowa osób prezentuje swoje inspiracje aranżacyjne do zaprojektowania, właśnie na bazie tego portalu. Czy wiesz, że niemal każda aranżacja może być wykonana za sprawą płyt meblowych? Ich różnorodność, gramatura, tekstura dają nieograniczone niemal możliwości aranżacyjne. Zebraliśmy dziś nasze ulubione inspiracje, które mamy nadzieję, pomogą Ci w stworzeniu wymarzonego wnętrza.


 

Płyty meblowe znajdują zastosowanie w branży meblarskiej, jako podstawowy materiał aranżacyjny każdego rodzaju mebli. Wybór jest ogromny:

  • płyty wilgocioodporne

  • ogniouodpornione

  • o zastosowaniu specjalistycznym

  • do zastosowania w warunkach suchych


Wnętrze salonu z charakterem

Kuchnia z widokiem na design
Klasyczna łazienkaDo realizacji wymarzonej aranżacji potrzebujesz sprawdzonych materiałów i profesjonalnych wykonawców. Kluczowe usługi innowacyjnej stolarni DLH Global to formatowania na wymiar płyt i blatów meblowych, doprecyzowanych wedle indywidualnych oczekiwań klienta oraz profesjonalne okleinowania krawędzi płyt

i blatów meblowych. Zespół wykwalifikowanych specjalistów pomoże nie tylko z wyborem produktu, ale także z jego dostosowaniem do własnych preferencji.


Masz własne inspiracje, zastanawiasz się, czy są możliwe do zrealizowania? Wpadnij do nas, pokażemy Ci, że wszystko jest możliwe :)
Comments


bottom of page