top of page

Wnętrze pełne ciepła - nie tylko na Święta

Święta Bożego Narodzenia motywują nas do zmian, niemal na każdej płaszczyźnie. Również tej domowej :) zmieniamy aranżacje na przytulne, ciepłe i klimatyczne. Mała modyfikacja przestrzeni to często wielka dla naszego samopoczucia. Prezentujemy dziś 5 pomysłów na zmianę aranżacji wnętrza domu, która zostanie z nami nie tylko na Święta.
 


1 POSTAW NA STONOWANY KOLOR ŚCIAN


Chcąc odświeżyć pomieszczenie nie działaj pod wpływem impulsu. Zielone ściany będą świąteczne, jednak mogą nie pasować do Twojego domu gdy Święta miną :) postaw na stonowane kolory, które dają przestrzeń do kolorowych dekoracji, które zmieniają się wraz z porami roku.
2 WPROWADŹ NATURĘ


Naturalne elementy takie jak rośliny, kamienie czy detale ścienne dodają nie tylko uroku wnętrzu, ale będą zmianą ponadczasową. Możesz zdecydować się na żywe rośliny lub propozycje tych sztucznych, które niemal nie różnią się niczym od prawdziwych, a gwarantują piękny widok na długie miesiące czy lata.


Świąteczne gałązki możesz z łatwością przemienić w aranżacje wiosenną lub wielkanocną. Nie musisz chować ich na rok w karton! :)3 ZAINWESTUJ W PONADCZASOWE DODATKI


takie jak świece, donice czy tekstylia. Klasyczne formy, sprawdzą się z powodzeniem zarówno na codzień jak i podczas Świat w gronie najbliższych.


Inspiracje znajdziesz między innymi w MILOO home >>>4 ZAPLANOWANA DYSPROPORCJA KOLORU


Nie musisz zmieniać koloru całego wnętrza. Warto rozważyć wprowadzenie na jednej z głównych ścian naszej nieruchomości ponadczasowy decor.


Może imitować kamień, drewno, marmur - co tylko zapragniesz. Jeden akcent zmieni nasz salon w wyjątkowy, a jego montaż to bułka z masłem ;)


Dekory znajdziesz tutaj >>>


5 DYWAN OZNAKĄ TWOJEGO NASTROJU


choć jest to jedynie detal, potrafi odmienić nasze wnętrze. Na Święta sprawdzą się te rodzaje dywanów, które są z długiego włosa, miękkie i puszyste. Kiedy wybierzesz tonacje naturalne, odcienie ziemi i piasku, bez względu na kolor wnętrza, taki dywan będzie bazą do pozostałej aranżacji.


Comments


bottom of page